Milí moji zákazníci,

      táto stránka je venovaná salónu pre psov Chlpáčik, salónu ktorý vznikol jedného pekného dňa v roku 2003. Rok 2003 bol však iba rokom kedy vznikol na papieri, lebo v hlave som ho nosila už dlho dlho predtým...

      Už v roku 1994, kedy sme mali doma dve fenky amerického kokeršpaniela, som sa ich pokúšala sama upravovať. Tým že sme s nimi chodievali po súťažiach som presne vedela ako majú upravené vyzerať, zostávalo sa len naučiť ako na to. Prvé výsledky síce boli také, že dnes by som sa za ne hanbila, ale nevzdala som to a pokračovala som v skúšaní a vo vzdelávaní sa v strihaní. Každým ďalším trimovaním a strihaním naši psíci vyzerali lepšie a lepšie a mňa to čoraz viac bavilo.      

 
 

     Raz ma oslovila jedna naša známa, či by som sa nepokúsila aj z ich chlpatej guličky urobiť opäť psa. Bála som sa, predsa to bolo niečo iné, ako strihať svojho vlastného psa. Výsledok však príjemne potešil aj mňa aj majiteľku psíka.

     Ako čas plynul, pekne ostrihaných psíkov pribúdalo a rástlo aj moje pokušenie urobiť si z koníčka zamestnanie. Tak vznikol v už spomínanom roku 2003 na Kyjevskom námestí v Banskej Bystrici môj prvý salón Chlpáčik a začal vítať prvých zákazníkov so svojimi miláčikmi.

      Počet zákazníkov rástol a množili sa aj ich požiadavky, ako napr. môcť nechať psíka po strihaní v salóne dlhšie, alebo dať si pri jednom „strese“ psíka aj zaočkovať. Hlavne preto som sa rozhodla presťahovať salón do Radvani, kde len o niekoľko krokov od salónu má ambulanciu a hotel pre psíkov pán doktor MVDr. Riečan ml. Teraz môžu psíci po strihaní relaxovať a čakať na majiteľov v priestoroch hotela a v prípade potreby príde veterinár zaočkovať psíka už počas strihania, čím mu ušetrí stres z pobytu v ambulancii .    

      Časom počet našich zákazníkov narástol tak, že som už nebola schopná všetkých ostrihať sama. Vzhľadom k tomu, že môj salón považujem za niečo viac ako len živobytie a vždy som túžila aby sa "Chlpáčik" stal značkou kvality, musel sa tím Chlpáčika zákonite rozrásť. Našťastie tento problém mi pomohol vyriešiť môj manžel, ktorý svojím zanietením pre salón a citom pre strihanie predčil všetky moje očakávania. Verím v to, že aj Vy budete s jeho prácou rovnako spokojní ako ja.

UKÁŽKY JEHO PRÁCE

Teraz sú už salóny dva. Jeden v Radvani u MVDr. Riečana a druhý v Sásovej u MVDr. Paulínyho. Tak príďte so svojimi  miláčikmi, radi Vás privítame...

Vaša Jarka z Chlpáčika

     

 

     
 

Copyright | All rights reserved | design by simona
Zákaz kopírovať akýkoľvek grafický alebo textový obsah.